CV.PL - Twoje profesjonalne CV

 

Przykładowe CV

Poniżej znajdą państwo wzory profesjonalnych i bardzo nieprofesjonalnych CV, które zostały napisane aby ułatwić Państwu zadanie i zwiększyć szanse na efektywne ubieganie się o pracę. Skorzystanie z przykładowych CV pozwala zapoznać się ze sposobem pisania życiorysu tak, aby było atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy. Wykorzystanie proponowanych przez nas wskazówek daje większe możliwości osiągnięcia sukcesu.


Dobre CV

pobierz CV
Zawiera wszystkie potrzebne informacje dotyczące doświadczenia kandydata, nie ma dominującej grafiki, jest przestronnie napisane, czytelne. Są podziały części CV ale nie takie ostre jak w złym CV.

pobierz CV


Błędne CV

pobierz CV
Dokument jest chaotyczny i nieprzejrzysty. Brak podstawowych informacji gdzie i w jakiej firmie pracował kandydat. Nie określono zakresu obowiązków. Występują błędy ortograficzne . Należy wymienić jakie certyfikaty dokładnie posiada kandydat. Koniecznie jest podać dane kontaktowe, adres email, datę urodzenia, miejsce zamieszkania. Brak klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

pobierz CV
W CV należy podać gdzie i jak długo kandydat odbywał praktyki zawodowe. Brak informacji jaki był zakres obowiązków. Zastosowano różne rozmiary czcionki. Brak klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

pobierz CV
W CV zastosowano różne style i rozmiary czcionek. Nie umieszczono informacji w jakich firmach oraz kiedy kandydat pracował. Należy podać zakres pełnionych obowiązków. Nie określono stopnia znajomości języka francuskiego. Zła kolejność umieszczania informacji. Doświadczenie jest bardzo ważnym elementem w CV więc nie powinno być umieszczane na końcu dokumentu.

pobierz CV
W CV brak informacji na temat danych kontaktowych-numeru telefonu i adresu e-mail . Występują błędy stylistyczne i ortograficzne. Doświadczenie jest opisane w złej kolejności - od najstarszego do aktualnego. Brak informacji w jakim mieście kandydat pracował i kończył szkołę. CV jest chaotyczne. Brak klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

pobierz CV
Zawiera za mało informacji, nie jest przez to informatywne, poza tym brzydko wygląda bo wszystko jest napisane w tej samej formie, nie zaciekawia czytającego.

pobierz CV
Ma zbyt dużo graficznych podkreśleń, przez co sie rozprasza uwaga rekrutera, niepotrzebne są takie grube kreski dzielące części CV. Zbyt mało informacji jest zawartych w CV, powinno zawierać wykaz obowiązków w każdej kolejnej pracy, przynajmniej tych podstawowych.